11 Şubat İstanbul Altılı Şablonu ve Altılı Yorumları

11 Şubat İstanbul Altılı Şablonu ve Altılı Yorumları

Ganyanbas,at yarışı tahminleri, banko atlar,altılı şablonu , Altılı tahminleri ,altılı yorumları,tjk tahminleri,tjk istanbul altılı tahminleri

1.Ayak: Yalçın son yarışını öyle güzel kazandı ki , Kazdağı tam bir müdavim,Saygon bombacı,,Korik sinek ,Alemin kralı bende varım dedi ,Ağrı Dağı fırtınası hep ben varım zaten dedi ,Yunus Gibi neden gelmeyeyim der gibi,Bunların dışında kimi yazmazsak o gelir.Rahat izlemek için Hepsi.

 

2.Ayak: Son yarışında mesafeden etkilendiğini düşündüğüm   Kınalı Kuzu burayı kazanması gerekir artık ,  çok ayıp eder yoksa bankom.

 

3.Ayak : Curtaralo daha önce geride bırakmış olduğu safkanlar önüne bir kez daha çıkıyor , normal şartlarda kazanması gerekir tek yazılabilir,Ryan Arel,Kral Amed,Paix  favorinin eksik koşması halinde devreye girecekler.

 

4.Ayak : Velicankızı- Derinsultan mücadelesinde Velicankızı daha çok tuttuğum bir isim küçük kuponlar tek yazabilir. 

5.ayak:Impassable Girl   kazanmaya en yakın gördüğüm safkan küçük kuponlar tek yazabilir.Öncelikli rakipleri Sendegel,Scifo,Teen Wolf daha sonra , Kalimba ,Dedetaşı yazılmalı.

 

6.ayak:   Yeşil Yol çok fena hazırlanmış iyi bir yarış gelebilir.Bir Kasım yine çıktığı gibi bitirmek isteyecek.Benyoğum ben varım diyebilir,Alderamin,Kutup kapalısı.1.Ayak 9,3,5,6 / 2,8,4,7 / H
2.Ayak 9
3.Ayak 7 / 5,1,2
4.Ayak 6 / 2
5.Ayak 12 / 8,7,9 / 3,13
6.Ayak 5,6,2 / 1,4
Bir cevap yazın