16 Mart izmir Altılı | At Yarışı Tahminleri

16 Mart izmir Altılı  | At Yarışı Tahminleri

izmir Altılı ,Yüzyılların tecrübesi Bambu’dan at yarışı tahminleri,banko atlar,sürpriz safkanlar,Altılı ganyan tahminleri,altılı yorumları,tjk at yarışı tahminleri.

İstanbul At yarışı Tahminleri  | Bursa At Yarışı Tahminleri| İzmir At yarışı Tahminleri |Kocaeli At Yarışı Tahminleri |Adana At Yarışı Tahminleri | Ankara At Yarışı Tahminler

1.Ayakta; Birbirini geçebilecek at yavruları arasında,uzun zamandır takibimdeki Şansı Bol artık şeytanın bacağını kırsın ,bankom.

2.ayakta; Hatice takibin hakkkını verebilir, Son Hatıran iyi durumunu koruyor, Hafize Sultan sinek vaziyetinde,Yiğit Masalı idmanda uçmuş.Diğerleri şablonda.

4.ayakta; Predestination ve Usluhan rakiplerinden bir adım önde.

6.Ayakta ; Casowary , Son uzun mesafeli yarışını az farkla kaybeden bu safkan , idman pistindeki durumuyla ışık saçıyor , denk rakipleri önünde son metrelerde yapacağı ataklarla kazanmasını bekliyorum,bankom.
ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK: 9 
2.AYAK: 3,4,11,16,1,10 / 6,2,7,9
3.AYAK: 1,6,9
4.AYAK: 2,3 / 4,1
5.AYAK: 3,1,2 / 6,4,5
6.AYAK: 10GanyanBas
6 Cevaplar

 1. yeni nesil tahminci dedi ki:

  bambu 1.ayakta tek veridiğiniz safkan için birkaç birşeyler daha söyleyebilirmisiniz mesela şu şu atlar rakibi konumunda fakat bankom için sorun değil gibi birde kurgu gayet güzel emeklerinize sağlık

 2. bambu bambu dedi ki:

  Şansı Bol kazanamazsa başlıca rakipler Sultanpelin , Halime Hanım ,Kuralsız bunların dışına çıkarsa kimi yazmazsan o gelir.Günün en güvendiğim safkanı Casowary ikinci banko olarak Şansı Bol’u seçtim çünkü altılıda çok güvendiğim ikinci bir safkan yok Şansı bol’dan başka.Bütçeyle doğru oranla değerlendirilebilir.

 3. yeni nesil tahminci dedi ki:

  4. Ayağa 2 at yamamışsınız ben 5 numarayı soracaktım yazmadıklarınızdan sizce neden sansı yok.

 4. yeni nesil tahminci dedi ki:

  Urfaya neden tahmin vermiyorsun başarılısın en azından kurgun bir fikir verebilirdi bizlere

 5. bambu bambu dedi ki:

  son yarışları başarısız , son galop iyi , tay yarışı sonuçta yazdığım bu dört safkan dışında olabilir

 6. bambu bambu dedi ki:

  Urfa istikrarsız at yavrularından ibaret , bir yarışında uzak atan diğer yarışta kayboluyor , hangi at yavrusunun hangi yarışta uzak atıp hangi yarışta sonuncu olacağını tahmin edebilmek zor iş .

Bir cevap yazın