31 Mart Kocaeli Altılısı Tahmini | At Yarışı Tahminleri (Tuttu)(285,13 TL)

31 Mart Kocaeli Altılısı Tahmini | At Yarışı Tahminleri 

Kocaeli Altılısı Tahmini,at yarışı tahminleri,banko atlar,tjk tahmin,Altılı ganyan tahminleri,altılı yorumları,tjk at yarışı tahminleri,tjk sonuç.

İstanbul At yarışı Tahminleri  | Bursa At Yarışı Tahminleri | İzmir At yarışı Tahminleri | Kocaeli At Yarışı Tahminleri |Adana At Yarışı Tahminleri | Ankara At Yarışı Tahminler

GanyanBas

Demirgüllü:Süper formuyla son beş yarışının üçünü kazanıp diğer ikisinde az farklarla ikinci olarak sahadan ayrılan safkan yine uygun grupta,kazanıp yoluna devam etmesini bekliyorum,bankom.

Çermi Khan-Kaftan:Grubun ağır topu Çermi Khan son yarışında liderliği alamamasına rağmen sonlarda etkili geldi.Devam eden formuyla,burada liderliği alıp çıktığı gibi kazanabilir,hiçbir zaman vazgeçmediğim neredeyse her yarışında ya banko verdiğim ya ön sıralardan önerdiğim Kaftan elbet kazanacak belki de yeri burası.

Ova-Cerrah:Son yarışında banko olarak önerdiğim Ova sonlarda sallansada kazanmayı bilmişti,daha üç gün oldu koşalı,sıklıktan etkilenirse, Cerrah son güzel yarışıyla ilk rakip olacaktır.Diğer şanslı olabilecek isimler şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK: 5,3,4,6 / 12,1,11 
2.AYAK: 6,1,5 / 2,4,3 
3.AYAK: 5,3,1,2,8 / 4,6 
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1,3
6.AYAK: 8,1 / 4,7,10

Min:14,40 Maks:176,40

Not: / işaretiyle istenilen yerden küçültülebilir minimum ve maksimum tutarlara ulaşılabilir.

GanyanBas

Kocaeli Altılısı Tahmin,at yarışı tahminleri,banko atlar,sürpriz safkanlar,Altılı ganyan tahminleri,altılı yorumları,tjk at yarışı tahminleri.

9 Cevaplar

 1. yenimahalleli yenimahalleli dedi ki:

  Bol sanslar ustadim…

 2. Yasar058 Yasar058 dedi ki:

  Hocam 5ayakta 2 no at için gürüşünüz

 3. bambu bambu dedi ki:

  şimdi sana cevap versem bir ton kişi soracak o nolur bu nolur diye , kendi çalışmanızda veyahut hislerinizde olan atlarıda mutlak değerlendirin,at atı geçer,benim şablon yukarıda,bol şans cümleten

 4. cimbomcimbom123 cimbomcimbom123 dedi ki:

  s.a ustad izmir tahminini ne zmn paylaşıcan

 5. bambu bambu dedi ki:

  a.s yayında

 6. Pisco Pisco dedi ki:

  Eline sağlık usta

 7. bambu bambu dedi ki:

  eyvallah

 8. tabrikler süpersiniz

Bir cevap yazın