Bambu Hakkında

Bambu Hakkında

1995 yılında bir cumartesi günü Kadıköy’de bir arkadaşıyla gezerken bir anda kendisini ganyan bayinde bulan Bambu,O gün o arkadaşının ” Sabriye adlı ingiliz atı için bu ata GanyanBasalım ben bu atı takip ediyorum falan fişmekan sözleriyle”Sabriye’ye ganyan basıp, son 200’de yürü be,yürübakim be bağırışlarıyla atın gelmesi sonucu aşıyı almıştı.
Ganyan 4.50 idi sanırım en dışarıdan deliler gibi kopmuştu.Bambu’nun at yarışlarına olan ilgisi o gün böyle başlamıştı.
Yıllar yılı irili ufaklı ganyanlar,ikililer,altılılar bularak yolunu bulan Bambu Ağacı,bilgi paylaşıldıkça değerlenir sözünü esas alarak, 2006-2007 yıllarında internet aleminde at yarışı tahminciliğine başladı.
Sayısız bomba patlatarak adını önceleri Ganyanmatik.com’da duyuran bambu ağacı daha sonra Atbahanemiz.com’da ardından bambuganyan.blogcu.com’da başarılarına devam etti.
Bir müddet sonra Ganyanbas.com sitesini kurarak sayısız altılı,müthiş ikramiyeler ve hiç bir yerde bulunmayan sürpriz safkanları takipçi dostlarıyla paylaştı,daha bir çok at yarışı tahmin sitesinde(şu anda yayın hayatını sürdüren) yazarlık yapan Bambu. 16 Ocak 2017 tarihi itibariyle yarış dünyasına Ganyanbas.com ile tekrar merhaba diyor.

GanyanBas